Duzo i jeszcze wiecej. O9r0
Witam.
Jesteś na forum projektu Naruto Forever.

Forum to powstało z myślą o pomysłach i informacjach, forum po starcie będzie przeniesione na płatne.

Pozdrawiamy ekipa Naruto Forever.
Duzo i jeszcze wiecej. O9r0
Witam.
Jesteś na forum projektu Naruto Forever.

Forum to powstało z myślą o pomysłach i informacjach, forum po starcie będzie przeniesione na płatne.

Pozdrawiamy ekipa Naruto Forever.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Duzo i jeszcze wiecej.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Norx




Liczba postów : 1
Join date : 05/12/2013

Duzo i jeszcze wiecej. Empty
PisanieTemat: Duzo i jeszcze wiecej.   Duzo i jeszcze wiecej. EmptyCzw Gru 05, 2013 3:18 pm

Witam przeglądałem fora z nudów i natknąłem sie na to.
Myslałem ze to bd kolejny typowy OTS naruto ale,
zainteresował mnie post o tym ze nie bedzie profesji tylko tanker itp. jest to dobry pomysł ale moge wam podpowiedziec wiele wiecej mam od groma inforamcji które spisywałem dla samego sie gdyby kiedys tknęło mnie zrobic własny ots.
Każdy ninja w madze miał nature charky której nie wybierał sam to jest bardzo wazne bo pewnie 70% servera biegała by z jedna natura a zeby spotkac kogos z inna to było by to cos niemozliwego wiece losowe dostanie natury bylo by najelepsze kazda z natur ma +/-45 spelli wiece bd z czego wybierac spele dziela sie na kategorie e d c b a s i Ksspelle ks byly by dostępne z questów (tez mam je opisane) oczywiscie tak jak w przypadku magni jeden zywioł byl by silniejszy od innego ale slabszy od innego. Kazdy miał by jedna wrodzona nature i jedna (lub wiecej ale tu zachowajmy pewny watek tajemnicy) nabyta.Oczywiscie nie było było by ciekawie gdyby nie było COMBO! Mam wszystko przetestowane "teoretycznie" czyli opisany dmg technik , combo na danym lvl i wszystko gra ze soba ale jak wiadomo w praktyce to bywa inaczej. Kazda technika ma czas uaktywnienia jak i czas do ponownego uzycia a i limit uzyc jednego dnia tak jak miało to przypadek na poczatku Chidori i Sasuke. No nie wiem jak tu opisac wszystko na raz nie wiem od czego zaczac a na czym skonczyc a jako pomysłodawca nie chce rożucac moich pomysłow na prawo i lewo no kurde.

Sorka za błędy ale jestem tak zajarany ze moze znajdzie sie ekipa która chciała by wykorzystac moje pomysły czekam na odpowiedz z niecierpliwoscia. Mysle (a robie to bardzo zadko) ze to moze miec jakisc ciekawy finish.

@edit
Zapomniałbym o najwazniejszym fly/ride/surf system przy technikach przywołania mozliwosc zdobycia KG (bloodline)/ Oczywiscie nie oczekuje zadnych dóbr materialnych wzamian za informacje.
Powrót do góry Go down
Sedron
Admin
Sedron


Liczba postów : 31
Join date : 30/06/2013

Duzo i jeszcze wiecej. Empty
PisanieTemat: Re: Duzo i jeszcze wiecej.   Duzo i jeszcze wiecej. EmptyCzw Gru 05, 2013 5:43 pm

Napisz na GG: 44693392.

Pozdrawiam i zamykam.
Powrót do góry Go down
 
Duzo i jeszcze wiecej.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Pomysły-
Skocz do: